NAPĘDY DO BRAM GARAŻOWYCH CAME

Wygodny wjazd do garażu: dzięki gamie siłowników do bram wahadłowych i sekcyjnych wszelkie pomysły dotyczące domowego komfortu urzeczywistnią się w sposób automatyczny. Myśl wyprzedza słowo. Zapomnijcie o uciążliwym wychodzeniu z samochodu, zapomnijcie ciemnych podziemnych parkingach, o męczącym otwieraniu często nielekkich drzwi.

Napędy do bram garażowych VER

VER 700 siła ciągu 850 N
VER 900 siła ciągu 500 N
VER 700 / VER 900

Maksymalna wszechstronność

Optymalne rozwiązanie dla większości bram garażowych o średnich i małych wymiarach, zarówno uchylnych, jak sekcyjnych. Wraz z siłownikiem dostępna jest szeroka gama akcesoriów umożliwiających dostosowanie go do każdej bramy bez konieczności wykonywania kosztownych prac murarskich. W zależności od wolnej przestrzeni, siłownik może być zainstalowany w trzech różnych położeniach.

Więcej

Wszystko w jednym

 • elegancka i wytrzymała obudowa chroni kartę elektroniczną i ewentualne baterie awaryjne;

 • zintegrowane oświetlenie w czasie manewru, by wjazd do garażu był wygodny i bezpieczny;

 • prowadnice zawsze na wymiar: prowadnice łańcuchowe lub pasowe oferujące indywidualne rozwiązanie do każdego typu bramy.

Zalety

Dla instalatora: technologia EN Tested umożliwiająca uzyskanie certyfikatu zgodności instalacji z Normami Unii Europejskiej.

Dla użytkownika: system nadzorowany przez zintegrowaną centralę sterującą posiada funkcję autodiagnostyki urządzeń zabezpieczających przed rozpoczęciem każdego manewru.

Akcesoria

 • cichobieżne i niezawodne prowadnice, mocowane z łatwością do sufitu;

 • zewnętrzny system odblokowania montowany bezpośrednio na klamce bramy, gdy garaż nie posiada innych wejść;

 • akcesoria sterujące i zabezpieczające.

Elektronika 24V

 • maksymalne bezpieczeństwo także przy zatrzymanym silniku: elektronika sterująca wstrzymuje wszystkie polecenia w przypadku wykrycia przeszkody;

 • wykrywanie przeszkód przez specjalny obwód elektroniczny, który powoduje zatrzymanie lub zmianę kierunku ruchu w razie przypadkowego uderzenia w przeszkodę;

 • dzięki akumulatorom awaryjnym (opcja), które otwierają i zamykają bramę w każdej sytuacji, można zapomnieć o przerwach w dostawie prądu.

Napędy do bram garażowych V6000

V6000

Innowacyjne rozwiązanie do bram garażowych

V6000 to automatyka zaprojektowany dla obsługi wszystkich rodzajów bram garażowych w obiektach mieszkalnych: uchylnych z przeciwwagą, sprężynowych i sekcyjnych.
Elektronika sterująca 24 V DC zapewnia użytkownikowi optymalną wydajności i maksymalną siła ciągu 500 N.

Więcej

Dostosowuje się do wszelkich wymagań

Wszystkie modele odznaczają się nowoczesnym i eleganckim designem, dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości takich, jak błyszczący poliwęglan oraz naturalnie dzięki wykorzystaniu
Liczne typy dostępnych prowadnic - łańcuchowe lub z pasowe umożliwiają dopasować automatykę do każdego typu bramy i do wszystkich warunków instalacyjnych

Zalety

 • zintegrowany wyświetlacz do wizualizacji i zapamiętywania funkcji;

 • innowacyjny design "all in one” (wszystko w jednym). Obudowa zawiera elektroniczną płytę sterującą oraz ewentualne baterie awaryjne umożliwiające otwieranie w przypadku przerwania dostawy energii elektrycznej (opcja);

 • automatycznie wyłączająca się lampa dla oświetleniowa zapewnia bezpieczny wjazd do garażu;

 • ramię adaptacyjne, aby ruch bram uchylnych z przeciwwagą był jednolity i płynny (opcja);

 • dźwignia transmisyjna z linką do ręcznego wysprzęglania automatyki. Może być zamontowana na uchwycie bramy, do otwierania z zewnątrz (opcja).

Elektronika 24V

 • maksymalne bezpieczeństwo także przy zatrzymanym silniku: elektronika sterująca wstrzymuje wszystkie polecenia w przypadku wykrycia przeszkody;

 • wykrywanie przeszkód przez specjalny obwód elektroniczny, który powoduje zatrzymanie lub zmianę kierunku ruchu w razie przypadkowego uderzenia w przeszkodę;

 • dzięki integrowalnych bateriach awaryjnych (opcja), które otwierają i zamykają bramę w każdej sytuacji, można zapomnieć o przerwach w dostawie prądu.

Napędy do bramy garażowej HOME HG600 / HG1000

HOME HG600 / HG1000

Home

Kompletne zestawy do zautomatyzowania uchylnych i segmentowych bram garażowych. Wyposażone w sterowanie radiowe SPACE oraz wbudowaną lampę doświetlającą wjazd do garażu i wysprzęglenie na wypadek zaniku zasilania.

Więcej

Dwie wersje dla różnych rozmiarów bram

 • HOME HG600 – kompletny zestaw do zautomatyzowania bram garażowych o powierzchni do 10m².

 • HOME HG1000 – kompletny zestaw do zautomatyzowania bram garażowych o powierzchni do 14m².

Zestawy zawierają zmiennokodowy pilot SPACE.

Seria HOME produkowana jest wyłącznie na potrzeby CAME Poland. Produkty HOME zostały przebadane w akredytowanym laboratorium w Unii Europejskiej pod względem zgodności z Dyrektywami oraz odpowiednimi Normami i uzyskały możliwość oznaczenia znakiem CE.

Kontakt

KONTAKT:

Bramkor Piotr Korczyński

Wiejca 56a 05-085 Kampinos

 

e-mail: bramkor@bramkor.pl

Tel. kom. +48 662 549 533

Menu producent