SZLABANY PARKINGOWE FAAC

Szlabany automatyczne FAAC to najprostsze, niezawodne rozwiązanie, pozwalające na zarządzanie dostępem do budynków biurowych, mieszkalnych, parkingów publicznych, terenów przemysłowych, jak również obsługę wjazdów na autostrady. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest kontrola wjazdu pojazdów. Szlaban automatyczny jest zbudowany z dwóch elementów – stalowej kolumny i ramienia. W kolumnie umieszczone są elementy sterujące i automatyka. Rozwiązania proponowane przez FAAC wykorzystują wyłącznie napęd hydrauliczny, co zapewnia im szybkość, wydajność, niezawodność oraz trwałość.

Szlaban hydrauliczny Faac B680H


FAAC – wiodący producent rozwiązań kontroli przejść pieszych i kontroli ruchu pojazdów przedstawia nowy, w pełni zautomatyzowany, hybrydowy szlaban B680H o długości ramienia do 8m. B680H jest rezultatem badań firmy FAAC i łączy w sobie wszystkie zalety napędu hydraulicznego i 24V bezpiecznego zasilania jako technologii hybrydowej.

B680H jest:

Niezawodny – ponad 2.000.000 pełnych cykli pracy w trybie ciągłym (częstotliwość 100%).
Bezpieczny – funkcja cofania się ramienia w przypadku przeszkody gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowników. Zamontowane na ramieniu szlabanu LED-y zapewniają doskonałą widzialność urządzenia nawet w przypadku słabej widoczności.
Elastyczny – ta sama jednostka centrala w zależności od wyposażenia może obsłużyć przejazd od 2 do 8 m szerokości.
Estetyczny – łatwa w demontażu obudowa jest dostępna w czterech kolorach oraz w wersji wykonanej ze stali nierdzewnej B680H: nowy, 24V hydrauliczny szlaban.

Kontakt

KONTAKT:

Bramkor Piotr Korczyński

Wiejca 56a 05-085 Kampinos

 

e-mail: bramkor@bramkor.pl

Tel. kom. +48 662 549 533

Menu producent